Wzbij się ponad przeciętność!

Program:

Panel I – Przeciętność, co to jest i jak nie wpaść w pokoleniową klątwę

Czym jest dla Ciebie przeciętność? Z czym kojarzy Ci się to słowo. Przeciętność to zgoda na szarość życia, przeciętność to stanie w miejscu, to brak rozwoju i marzeń. Jak jest u Ciebie? Czy sięgasz po swoje marzenia?  Ten panel uświadomi Ci jak bardzo często ludzie są w schemacie dnia codziennego
i boją się wychylić nosa po więcej.  Rozprawimy się również z pokoleniową klątwą – pamiętaj – nic nie ma znaczenia do póki sam mu nie nadasz tego znaczenia. Na tym panelu popracujemy również nad ŚWIADOMOŚCIĄ, – czyli najważniejszą rzeczą, jaką posiadasz.

Panel II – Porażka – najlepsza rzecz jak może Ci się przytrafić

Zdziwił Cię tytuł tego panelu? A widzisz, sprawię, że zaczniesz podchodzić do porażki jak Edison, kiedy wymyślał swoją żarówkę. Czy wiesz, że pomylił się aż 5000 tyś zanim miał sukces, a mimo to nie zrezygnował. Zaczniesz traktować porażkę, jak doświadczenie, a nie jak koniec świata. Porozmawiamy o porażce wewnętrznej i zewnętrznej. 

Panel III – Twoja misja życiowa

Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że po coś jesteś na tym świecie i masz jakąś misję do spełnienia. Jaka jest Twoja misja życiowa, komu lub czemu chcesz służyć? Misja często łączy się
z pasją – to coś, co jest schowane w głębi Twojego serca i duszy. Wspólnie odkryjemy Twoja misję
i wyznaczymy odpowiednie cele do jej realizacji. Poćwiczymy również nad Twoją koncentracją. Zobaczymy czy potrafisz dawać, ale i przyjmować, to co świat Ci ofiaruje.

Panel IV – Pewność siebie – klucz do sukcesu

Okazuje się, że ludziom, którzy mają wysoką akceptację swojej osoby i wrodzoną pewność siebie żyje się łatwiej i przyjemniej. A jak jest z Tobą? Czy lubisz swoje oblicze w lustrze, czy wolisz na nie nie patrzeć? A może nosisz w sobie wewnętrznego krytyka i Twój wewnętrzny głos mówi Ci – „jesteś beznadziejny”?  Rozprawimy się z tym wspólnie! Po tym panelu żadna rozmowa kwalifikacyjna, ani przeforsowanie jakiegoś pomysłu nie będzie Ci straszne. Pewność siebie – masz w sobie.